Rychlé a efektivní vytápění místností

Konvektorové přímotopy Termofol jsou ideálním řešením pro ty, kteří si cení vysoké kvality a pohodlí. Vyznačují se vysokou tepelnou účinností. Jsou mimořádně bezpečné díky ochraně proti přehřátí a mají stupeň krytí IP24, proto jsou vhodné i pro instalaci ve vlhkých prostorách. Díky svému modernímu designu a funkčnosti jsou ideální volbou pro moderní interiéry.

Většinu našich přímotopů lze ovládat pomocí dodaného dálkového ovladače a prostřednictvím aplikace nainstalované v chytrém telefonu nebo tabletu. Komunikace se zařízením pak probíhá prostřednictvím WiFi. Díky těmto vlastnostem lze zařízení používat k vytápění i ohřevu místností s různými funkcemi. 

Konvektorové přímotopy Termofol jsou ideálním řešením pro ty, kteří hledají účinný, energeticky úsporný a elegantní zdroj tepla. Nabízejí pohodlí v moderním stylu, aniž by to bylo na úkor kvality nebo bezpečnosti.


🟥 Klasický přímotop v moderním vydání

Konvektorové přímotopy Termofol řady TF-MH jsou moderní zařízení, která v sobě snoubí účinnost, estetiku a funkčnost. 

Jsou navrženy tak, aby poskytovaly tepelný komfort ve vaší domácnosti. 

Tento klasický přímotop si získal uznání uživatelů pro své výhody a všestranné použití. Díky jednoduchému designu a snadnému ovládání je používání našeho přímotopu snadné a bezproblémové.


Moderní a efektivní elektrický přímotop

🟥 Elektrický konvektorový přímotop TF-PH-03 je moderní zařízení přizpůsobené potřebám každého uživatele. Jeho originální design jde ruku v ruce s jeho životností a účinností vytápění. Vysoce kvalitní komponenty, jako je hliníkový plášť a přední displej z tvrzeného skla, zajišťují, že zařízení vypadá skvěle a zároveň je odolné vůči drobným oděrkám a mechanickému poškození. Originální efekt umocňuje spodní led podsvícení přímotopu, které může fungovat nezávisle na aktivované funkci ohřevu


🟥 TF - WiFi Univerzální přímotop s širokým využitím a možností ovládání pomocí chytrého telefonu z libovolného místa na světě. 

Rychlé zahřátí místnosti garantuje moderní hliníkové nízkoteplotní topné těleso vyrobené v nejnovější technologii X-Shape. 

Tento moderní a energeticky úsporný konvektorový přímotop lze namontovat na stěnu nebo postavit na nožičkách. 

🟥 Vestavěný programovatelný termostat s možností ovládání WiFi

• Přední panel z tvrzeného skla

• Dotykový digitální termostat s LCD displejem

• Precizní časový vypínač

• Vestavěný týdenní programátor


Průmyslová topidla Termofol jsou vysoce funkční zařízení určená pro náročné stavební nebo renovační práce. Jejich hlavní funkcí je rychle a bezpečně ohřívat vzduch ve vybraných místnostech. Konstrukce zařízení je praktická a spolehlivá.

Elektrické ohřívače TERMOFOL neprodukují spaliny a nespotřebovávají kyslík, díky tomu je lze bezpečně používat i v uzavřených místnostech po dlouhou dobu. Ohřívače pracují tiše a efektivně a jsou ideální pro vytápění a odvlhčování místností a vytápění skladů nebo dílen.

Robustní kovový plášť poskytuje ochranu proti mechanickému poškození, které bývá na stavbách časté. Praktická rukojeť a kompaktní rozměry umožňují snadnou přepravu. 

Velké, ergonomické voliče umožňují plnou kontrolu teploty.Naše žebříkové radiátory nejsou jen zařízení sloužící k vytápění. Je to také elegantní a moderní vybavení pro vaši koupelnu. Díky vyspělým funkcím promění radiátory Termofol váš prostor v útulné a teplé místo. U modelů vybavených WiFi modulem můžete jejich nastavení upravovat odkudkoli, díky tomu je toto zařízení velmi uživatelsky přívětivé. Tichý provoz, solidní zpracování a řada funkcí zajistí, že naše radiátory budou vaši koupelnu vytápět po mnoho let.

Největší výhodou elektrických žebříkových ohřívačů Termofol je rychlost, s jakou zahřívají koupelny. Za několik minut bude v místnosti příjemné teplo. Elektrický žebříkový radiátor se snadno instaluje, stačí jej připevnit na stěnu a připojit k elektrické síti pomocí běžné zástrčky. 

Náš inovativní žebříkový radiátor TR-03 kombinuje vyspělé funkce, účinné vytápění a estetiku. Elegantní stříbrné, černé nebo bílé provedení se hodí ke každému interiéru koupelny. 

Pohodlné a intuitivní ovládání pomocí tlačítek na předním panelu poskytuje plnou kontrolu nad teplotou. 

Koupelnový radiátor Termofol z řady TR-02 je ideálním řešením pro vaši koupelnu, které vám poskytne komfort a pohodlí. 

Díky modernímu designu a bílé barvě vypadá radiátor stylově a elegantně. 

Vestavěné topné těleso zajišťuje velmi rychlé vytápění koupelny. 

Díky možnosti ovládat ji dálkovým ovladačem nebo pomocí aplikace nebylo nastavení požadované teploty nikdy tak pohodlné.


Koupelnový radiátor TR-01 je dokonalým řešením, které pomáhá zajistit optimální teplotu v koupelně a výrazně zvyšuje komfort v této místnosti. Díky svému elegantnímu designu vypadá radiátor vkusně, ale nabízí také plnou funkčnost s možností sušení prádla a ručníků.