Supellex - podlahové krytiny

Vinylová podlaha má všechny ty skvělé vlastnosti, které od podlahové krytiny očekáváte. Je odolná a komfortní. Na došlap je vinyl měkký a teplý - komu by to nestačilo, může pod něj klidně ještě přidat podlahové vytápění Termofol. Snadno se udržuje a hodí se do všech místností v domě či bytě, protože existují i voděodolné varianty. Kuchyň i koupelna, či dokonce sprchový kout vám tak mohou ladit se zbytkem domácnosti. Výběr dekorů se vám bude zdát téměř nekonečný, vinyl totiž pro jeho oblibu vyrábějí se vzhledem dřeva, kamene i dlaždic.


Nabízíme Vám rigidní vinylové dílce v kolekci DesignArt od předního evropského výrobce podlahových krytin - francouzské společnosti Gerflor. Tyto dílce s tuhým jádrem jsou tvarově stabilní a mají vysokou odolnost vůči opotřebení. Hodí se do prostor se zvýšenou vlhkostí a také na podlahové vytápění, vhodné jsou tak pro místnosti, jako je chodba, kuchyně nebo koupelna.

Firma Gerflor investuje do výzkumu s cílem poskytnout zákazníkům vysoce kvalitní podlahy založené na nejnovějších poznatcích.

  • Jednodušší pokládka i použití
  • Optimální komfort
  • Inovativní a působivé dekory
  • Mimořádná odolnost proti poškození
  • Respekt k životnímu prostředí

Předností této kolekce DesignArt Rigid je tzv. click systém, s celkovou tloušťkou materiálu 4,00 mm a 6,00 mm.. U bytové kolekce Home Rigid doporučujeme použít samostatnou podložku Acoustic 15 dB, která podlaze zajistí komfortní pochůznost a ztiší kročejový hluk. Výhodou kolekce pro bytové a komerční využití Traffic Rigid je integrovaná podložka, která je již součástí samotného materiálu, tudíž pokládka probíhá velmi rychlým způsobem.

Dle třídy užití pak vybíráte z kolekce Home (třída zátěže 23-31) a kolekce Traffic (třída zátěže 23-33-42)


Vinylové podlahy DESIGNART Home Rigid

Tato kolekce má nášlapnou vrstvu 0,3 mm a obsahuje autentické dekory dokonale imitující dřevěnou podlahu. 

Vinylové podlahy DESIGNART Traffic Rigid

Tato kolekce nabízí již nášlapnou vrstvu 0,55 mm, díky které si zvládne poradit i s větším zatížením v komerčních prostorách.